Türk Oyuncular ECS’de Travego İstiyor

21
3632

Türk Oyuncular ECS’de Travego İstiyor

travegoyeni1

Euro Coach Simulator duyurulduğundan beri Türk oyuncular Mercedes-Benz şehirlerarası otobüsü olan Travego’yu oyunda görmek istiyor.

Türkiye’de en çok kullanılan otobüsler arasında yer alan Travego lisanslı veya lisanssız bir şekilde oyunda yer almalı yoksa Türk oyuncular çok kızacak ve satışlar azalacak.

SCS Software şirketinin Euro Truck Simulator 2 oyununda lisansı alınmayan tek firma Mercedes-Benz’dir. Görüşmelerin sürdüğünü biliyoruz.

Euro Coach Simulator oyunu ilk olarak Scania Touring otobüsünün ses kayıtlarıyla gün yüzüne çıkmıştı. Scania firması SCS’yi desteklemeye devam ediyor.

Mercedes-Benz cephesinde ise bu konuya nasıl bakıldığı bilinmiyor. Ülkemizde bile satışları iyi seviyede olan ETS2’nin ne kadar iyi bir olduğu belli eurotruck2.com sitesi en büyük topluluklardan biri haline geldi.

SCS Software elbet Mercedes-Benz ile anlaşacak ve ETS 2’de lisanslı bir şekilde göreceğiz. Peki ya ECS?

Bu oyunda da Mercedes’in bir markası olan Setra’nın olabileceğini biliyoruz. Lisansı alındıktan sonra Travego’da eklenebilir.

Fakat oyuna bir sürü otobüs markası eklenecek Scania, Volvo, İveco, Man ve yerel markalar Setra ve Mercedes otobüslerinin eklenmesiyle büyük bir oyun haline gelebilir. ETS 2’de 7 marka bulunuyor. Bunların çeşitli modelleride mevcut durumda.

Umarız yakında Euro Coach Simulator oyununa ait oyun içi ekran görüntüsü yayınlanır. Mercedes-Benz lisans anlaşması gerçekleşir.

Euro Coach Simulator Türkiye www.eurocoachsimulator.net

21 COMMENTS

 1. otobüs eklensinde lisansı olmasada olur 403 setra gibi diğer otobüslerde olsun markasız olması bişeyi değiştirmez mutlaka olmalı hatta eski araçlarda olmalı ki bişeye benzesin

  • SCS Software, ETS2’ye ileride DLC ler ile eski araçlar getirecek tabi önce 2013 modeller gelecek ECS oyununda da bu yol izlenebilir Oyuna ait bilgiler ve görüntüler çıkmadan birşey söylemeyiz ama benim en çok istediğim oyunlardan biri oldu tır kullanmaya alışmıştık yıllardır
   adam gibi bir otobüs oyunuda çıkmadı ets2 ile tırı bitirdik şimdi ecs ile otobüse girelim 🙂

 2. bazı arkadaşlar diyorki travego eklenmesede olur.onu türk oyuncular kendileride yaparlar.oyun yeterki çıksın diye yazılar yazıyolar arkadaşlar hiç bir mod orjinal şirket yapımıyla bir olmaz.ben şahsen orjinal yapımla şahısın yapımını bir tutamam.

 3. farlı modellerin olması güzel olur.man neoplan travego scania vs farklı bir çok modelin oyunda yer alması gerek bence.tabi oyunun içeriği de önemli.sadece otobüs yapmakla iş bitmiyor.otogarlar yolcular tesisler vs de gerçekci olmalı mutlaka.

 4. ya evet türkiye modunu türk modunuda yapsın o zaman gercek hayattaki gibi kaldırımları otogarları gercekteki gibi olsun

 5. aynen biz neoplan travego tourismo gibi otbüsü orjinal oynamak türklerin yaptıgı yama interioru düzensiz sesi çakma biz oyunda orjinal oynamak istiyorum türklerin yaptıgı birmi yani

 6. bosuna beklemeyin eklemezler otobüsü bu arada merdeces ne inatcı firma halen inat ediyolar otobüsün lisanslanmasını cok görüyolar

 7. arkadaşlar ben bi otobüs hastası olarak travego 17 ve 15 shd ve tourismo araçları olmazsa bu oyunun lisansını falan almam ve bi çok kişi de bunu düşünüyor eğer bu araçlar olursa çoğu kişi lisanslı olarak oynamayı tercih eder bu arada ets veya ecs nin online olma ihtimali var mı ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.