World of Trucks Resmen Duyuruldu

0
1221

World of Trucks Resmen Duyuruldu

wotr_logo

SCS Software bugün merakla beklenen projesini duyurdu. World of Trucks hakkında henüz pek bir bilgi yok fakat blogta yapılan açıklamalara göre; ETS 2 oyunun ileriye dönük olarak evrimleşmesidir. Dünya’daki ETS 2 oyuncularını bir sistem aiçinde buluştup kendi araçlarıyla(şirketlerde olabilir) rekebate girebilmeleridir.

World of Trucks oyun değildir ETS 2 ve sonra çıkacak oyunlar için oyunculara özel online ağdır.

(ETS2) Güncelleme kısa bir süre sonra yayınlanacak şu an test aşamasında ve bu güncellemeyle birlikte oyun genişleyecek yeni özellikler eklenecektir.

Bunun sadece yepyeni bir başlangıç olduğu WOTR yani World of Trucks’ın alfa aşamasında olduğunu belirtiyorlar. Oyuncuların beklentilerini karşılamaya çalışıyorlar. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

———————————————————————————————-
SCS Software daha önce ETS 2’nin Scania Truck Driving Simulator oyununda ki gibi leaderboard sistemine yani online sisteme sahip olacağını açıklamıştı. Worlf of Trucks projesiyle tüm ETS 2 oyuncuları(ileride diğer oyunlarda eklenebilir) online bir sistem üzerinde rekabet edebileceklerdir. Birbirleriyle iletişime geçebileceklerdir.

Bu sisteme orjinal oyuncular katılabilecektir. Online demek Multiplayer demek değildir.

Ayrıntılar için simulasyonturk.com u takip etmeye devam edin.

Size tavsiye oyundan daha çok zevk almak için hemen Aralgame.com dan ve ya Bimeks, D&R gibi mağazalardan satın alınız. Yoksa biz oynar siz bakarsınız 🙁

Metnin tam çevirisi yakında yayınlanacaktır.

 

—————————————————————–

HasanÖFKE – SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Forum www.simulasyonturk.com/forum

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.