Euro Coach Simulator Otogarında Sefer Ekranı!

11
1994

Euro Coach Simulator Otogarında Sefer Ekranı!

 otogardurak-seferekranı-ecsmanset

Fransız fan sitesinde yayınlanan bir görüntüyü sizlere gösteriyoruz. Daha önce oyunda olacak otogar tasarımlarını sizlere yayınlamıştık şimdi ise biraz daha ayrıntısına giriyor ve Sefer ekranını görüyoruz.

Aşağıdaki görüntüde otobüslerin sefer numaraları, gidilecek şehirler ve saatleri yazıyor. Sefer ekranı oyunda değişken olursa büyük zevk verecektir.

Şimdi nerelere sefer varmış yazalım.

 • Slovenya- Banska 2 sefer bulunuyor.
 • Prag – Çek Cumhuriyeti
 • Berlin – Almanya
 • Novi Sad – Sırbistan
 • Belgrad – Sırbistan

Bu otogar tasarımı ETS 2’de çekilmiştir. Oyuna ait hiçir görüntü bulunmamaktadır. SCS Software oyunun gizliliğine önem veriyor.

Oyun yapım aşamasındadır. Çıkış tarihi bilinmiyor. Birden fazla marka otobüs olacağını biliyoruz. Otogar tasarımlarını ETS 2 harita editöründen bulduğumuz hatırlatalım oyunda başka tasarımlarda olabilir.

KONUMUZU DİKKATLE OKUYUN!

Dikkatli bakın! Neler yazıyor?

otogardurak-seferekranı-ecs2

Euro Coach Simulator Türkiye www.eurocoachsimulator.net

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

11 COMMENTS

 1. Mercedes’ten haber varmı acaba Lisans almışlarmı
  Bu oyunda mercedes olmazsa beş para etmez.kimseninde ilgisini çekmez oyuna koydukları otobüsler hep türkiyede olmaya otobüsler o yüzden zevki olmuyo halbuki travego koysa neoplan setra koysa ne güzel olur.

 2. Ben şunu diyorum ; Diyceğim şey ne derece etkili olur bilmiyorum ama gene de söylemek istiyorum :
  Oyun da Türkiyeyle Avrupa birleisin tıpkı gerçekte olduğu gibi Türkiyenin içinden Türkiye otobüsleri geçsin , Avrupanın içinden ise onların kendi otobüsleri geçsin böyle bir şey olursa herkesin her istediği ayrıca gerçekleşmiş olur..

 3. Şunu eklemeyi unuttum ; Oyunun yapımcıları aynı zaman da Türklerle irtibat sağlarlarsa istenilen özellikler oyunda gerçekleşir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.