Eurolines Firması Euro Coach Simulator’da

8
2072

Eurolines Firması Euro Coach Simulator’da

eurolinesfirmasimansethaber

SCS Software geçtiğimiz hafta Euro Coach Simulator oyununun oyun içi ekran görüntülerini yayınlamıştı. Ekran görüntülerinden Scania İrizar aracında Avrupa’nın en büyük turizm şirketlerinden biri olan Eurolines skinleri bulunuyor.

Firmanın resmi web sitesinde (http://www.eurolines.com/en/ ) Setra marka otobüslerin yer aldığını görebilirsiniz.

Eurolines firması lisanslı olarak oyunda yer alacaksa sadece İrizar modellerinde mi yoksa oyuna Setra’da eklenip o modellerde de yer  alağı bilinmiyor.

Ayrıca çift katlı otobüsler bu oyunda yer alacak mı merak edilenler arasında…

SCS Software bu oyununda turizm şirketleriyle anlaşıp otobüslerde resmi olarak gerçek markaları görmemizi sağlayabilir. Bu firmalar için büyük bir tanıtım oluyor.

Bu oyunda her zaman ki gibi Türkçe olarak piyasaya çıkacak 🙂

Türk oyunculer yinede Travego istiyor. Mercedes-Benz lisans görüşmelerinin sürdüğü ve olumlu sonuçlanacağını umuyoruz. En yakın zamanda lisans haberini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İyi günler…

Euro Coach Simulator Türkiye www.eurocoachsimulator.net

8 COMMENTS

  1. türkiyede olsa olsa varan veya metro olur. sadece yurt dışı çalışan bu 2 firma var. diğerleri olmaz diye düşünüyorum.he çokta önemli değil yani metro yazsa ne yazmasa ne. travego olsun yeter. oyun merakla bekleniyor. travego olursa bu oyunda türkiyede satış rekoru kırar bu oyun.

  2. Merhaba ben otobüs simulasyon oyunları seviyorumda oyun ne zaman çıkacak? Birde oyunda türk firma olarak Varan Türkiyenin en iyisi o olmalı.

  3. Bence başlarken bir firma secelim hep o firmaya calısalım otobüs skini olarak o firmanın skini olsun otogarlarda o firmanın önünden yolcu alalım öle daha zevkli olur bence =)

  4. bence oyunda yolcu alma olsun kendi firimanın adınıda kendimiz koysak hep o firmayla çalışsak daha zevkli olur.Bence oyunda otobüs olarak neoplan starliner travego shd 15, travego shd 17ve otokar sultan olmalı

  5. arkadaşlar oyunda türkiye yok maalessef, avrupada otobüs süreceğiz.Çıkış tarihi ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi olacaktır tahminimce oyun bu yılın sonunda ya da 2014’ÜN ilk çeyreğinde çıkması muhtemel…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.