Euro Coach Simulator’da Son Durum

15
8569

Euro Coach Simulator’da Son Durum

Uzun zamandır haber alamadığımız oyun hakkında güncel bilgiler…

ecssondurumhaber

SCS Software şirketinin otobüs simülasyonu Euro Coach Simulator!

ETS 2 tabanlı aynı kalitede olması beklenen bir oyundur. Scania markası ile tekrar anlaşılmıştır. Bunun yanında Volvo,Man,Setra ve yerel otobüs markalarının olması bekleniyor. Avrupalı Eurolines firması ile görüşüldüğünü ve oyunda resmen yer alacağını biliyoruz.

Otogar tasarımlarını daha önce sitemizde yayınlamıştık ayrıca ilk yayınlardanız 🙂

Harita olarak bakarsak Avrupa’nın geneli olacak ETS 1 deki gibi başkentler veya turistik şehirler arasında yolcu taşıyabiliriz.

Oyunda Türkiye’nin olmayacağına eminiz. Türk firmalarda olmayacaktır. Euro Coach Simulator oyunuda Türkçe olarak piyasaya sürülecek ve Türkiye’de satışı yapılacaktır. Aral Game ya da biz ithal edebiliriz.

Oyun için www.eurocoachsimulator.net sitesini oluşturduk. SimülasyonTÜRK öncelikli olmak üzere yine o sitede oyunla ilgili genel bilgiler olacaktır.

SimülasyonTÜRK Forumlarında oyunla ilgili tartışmalara katılabilirsiniz. Oyun çıkana kadar SCS Software ile olan ilişkimizi güçlendirmeye çalışacağız.

Euro Truck Simulator 2’de var olan ve gelecekte güncellemelerle eklenecek özellikler Euro Coach Simulator’da da olacaktır. Bunun yanında American Truck Simulator geliştiriliyor. Kuzey Amerika’da geçecek oyun hakkında çok az bilgi bulunuyor. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Mercedes-Benz lisansı!

Euro Truck Simulator 2’de Majestic kullanmaya devam ediyoruz. SCS Software şirketinin alamadığı tek lisans Mercedes-Benz oldu. Setra firmasının ECS’de olabileceğini söylemiştik. Setra markası Mercedes-Benz’a ait olduğu için belki bir ihtimal ETS 2’de ve ECS’de lisanslanabilir.

Görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

15 COMMENTS

  1. Arkadaşlar oyu un çıkış tarihi tam olarak ne zaman bu yaz içinde çıkarm , bir de Germab Truck Simulatorda ki gibi büyük Avrupa haritası olacakmı ??

  2. oyunda türkçe dil desteği olacak ama türkiye haritası olmayacak aynı ets2 prensibini uygulayacaklar bu yüzden oyuna para vermeyi düşünmüyorum sen türkiyeyi nişey saymayıp para kazanmak için türkçe dil desteği vereceksen benim sana verecek param yok oyunu korsan kullanacam eğer sizin de aklınız varsa özellikle siz adminlerin sizde korsan kullanırsınız ve kullanıcıların böyle bir şikayeti olduğunu onlara bildirirsiniz elimden geldiğince de kimseye lisans satın aldırtmayacam!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.