SCS Software: Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

0
991

SCS Software: Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

 

reef-ets2-2014-yılbasi

Yeni yıl az bir zaman kala SCS Software resmi blogundan tüm takipçilerinin yeni yılını kutladı. Destekleri için teşekkür etti. Önümüzdeki yıl çıkmış ve çıkacak olan oyunların şirketi ileriye taşıyacağına inanıyorlar.

Yeni yıl temalı skin yarışmasının ilk adayları WoTR sitesinde belli olmaya başladı.

Girmek için tıklayın

Adaylara başarılar diliyoruz. Harika skinler ortaya çıkıyor. Zaten manşet resmimizde onlardan biri olan Reef‘e ait.

2014’te bizleri neler bekliyor?

promo8

Euro Truck Simulator 2 için bol güncelleme ve DLC bizlerle olacak. Harita genişleyecek, yeni araçlar gelecek oyun bambaşka bir hal alacak.

American Truck Simulator piyasaya çıkacak. Tahminler ve iddialar 29 Ocak 2014’ü göstersede resmi açıklama yok. Fan siteleri kurulmaya başladı. Herkes 29 Ocak’ta piyasaya çıkacağını söylüyor. Bakalım neler olacak?

Euro Coach Simulator‘dan hala bir haber alamıyoruz. Oyunun 2014 Eylül – 2015 ilk çeyrekte çıkacağı SCS Software CEO’su Pavel Sebor tarafından bir canlı yayın programında söylendi. Uzun zamandır herhangi bir haber ve görüntü paylaşımı yapılmadı. Oyuncular en çok ECS’yi bekliyor. American Truck Simulator’ın çıkışı biraz sönük kalacak gibi 🙂 Oyunun adının değişeceği konuşuluyor. Yeni adı Bus Driver 2 olabilir. Seriye devam etmek istiyorlar anlaşılan ama biz Euro Coach Simulator’a çoktan alıştık bile… ECS’den en kısa zamanda haber ve görüntü bekliyoruz. Yeni yıla onsuz girmeyelim 🙂

 

2014 yılı hem SCS Software açısından hem de diğer simülasyon oyun firmaları açısından çok geçecek. Spin Tires oyunu piyasaya sürülecek. Bau Simulator 2015, GTA 5, Watch Dogs vb. yeni oyunlar 2014 yılında bizimle olacak.

 

Herkese mutlu yıllar diliyoruz.

 

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.