World of Trucks Haber Bülteni #1 Geliyor!

0
8768

World of Trucks Haber Bülteni #1 Geliyor!

SCS Software, World of Trucks’ın haber bülteni sistemini duyurdu.

newsletter_teaser

Kamyonların Dünyası yani World of Truck daha da aktif olmaya başlıyor. SCS Software bugün blogunda yaptığı açıklamayla Bülten özelliğini duyurdu. 7 Mayıs’ta çıkacak olan İskandinavya DLC’si öncesi World of Trucks için önemli bir gelişme yaşandı.

Öncelikle World of Trucks kaydınızı ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Steam veya Steam olmayan sürümler buradan üyeliklerini açabilir.


 

World of Trucks hesabınızı düzenleme sayfasının en altında böyle bir alan mevcut. Otomatik olarak herkeste işaretli durumdadır. Bundan sonra SCS Software oyunları ve World of Trucks ile ilgili gelişmeleri e-posta olarak alacaksınız. Etkinlikler, yarışmalar ve dahası…

Böylece herkes oyunlar hakkında bilgilendirilmiş olacak. Bu iletişim kanalı şimdiye kadar hiç kullanılmadı. Binlerce bülten göndermenin çok zor bir iş olduğu ve sağlam altyapı gerektirdiğini yazıyorlar. Bültenleri World of Trucks ile ilgilenen aktif kullancılara gönderecekler. Spam mesajlar atan kurumların durumuna düşmek istemiyorlar. (En iyisini düşünüyorlar kalite konuşunca böyle oluyor işte 🙂

world-of-trucks-newsletter


 

İlk bültende İskandinavya DLC’sinin geniş bir ön incelemesi olacak. Tüm özellikleri bu haber bülteninde oyunculara duyurulacak. Bunun yanı sıra SCS Software ofisinde yürütülen diğer projelerin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verilecek.

Yani?

” Şu an Euro Truck Simulator 2 dışında yürütülen iki proje bulunuyor. American Truck Simulator, Euro Coach Simulator bu projelerle ilgili haberler verilebilir. Buna ek olarak World of Trucks geleceği yazıya dökülebilir. Daha önce de bahsedilmişti.”

Büyük Resim > World of Trucks

Son olarak şunu belirtiyorlar. İlk büyük bülteni göndererek spam yapmak istemiyorlar. Bu nedenle sisteme birkaç giriş yapmış aktif kullanıcılara gönderilecek.

Kaynak: SCSSoft Blog


 

World of Trucks platformu giderek büyüyor. Siz de hemen kaydınızı yaptırın! Etkinlikler, fotoğraf paylaşımları, özel haberler, sanal şirket ve birçok gelişmeye ev sahipliği yapacak.

 


 

SimülasyonTÜRKwww.simulasyonturk.com

Euro Truck Simulator 2 için www.eurotruck2.com

American Truck Simulator için www.americantrucksim.com

Euro Coach Simulator www.eurocoachsimulator.net adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.