World of Trucks Haber Bülteni #1 Geliyor!

2
20009

World of Trucks Haber Bülteni #1 Geliyor!

SCS Software, World of Trucks’ın haber bülteni sistemini duyurdu.

newsletter_teaser

Kamyonların Dünyası yani World of Truck daha da aktif olmaya başlıyor. SCS Software bugün blogunda yaptığı açıklamayla Bülten özelliğini duyurdu. 7 Mayıs’ta çıkacak olan İskandinavya DLC’si öncesi World of Trucks için önemli bir gelişme yaşandı.

Öncelikle World of Trucks kaydınızı ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Steam veya Steam olmayan sürümler buradan üyeliklerini açabilir.


 

World of Trucks hesabınızı düzenleme sayfasının en altında böyle bir alan mevcut. Otomatik olarak herkeste işaretli durumdadır. Bundan sonra SCS Software oyunları ve World of Trucks ile ilgili gelişmeleri e-posta olarak alacaksınız. Etkinlikler, yarışmalar ve dahası…

Böylece herkes oyunlar hakkında bilgilendirilmiş olacak. Bu iletişim kanalı şimdiye kadar hiç kullanılmadı. Binlerce bülten göndermenin çok zor bir iş olduğu ve sağlam altyapı gerektirdiğini yazıyorlar. Bültenleri World of Trucks ile ilgilenen aktif kullancılara gönderecekler. Spam mesajlar atan kurumların durumuna düşmek istemiyorlar. (En iyisini düşünüyorlar kalite konuşunca böyle oluyor işte 🙂

world-of-trucks-newsletter


 

İlk bültende İskandinavya DLC’sinin geniş bir ön incelemesi olacak. Tüm özellikleri bu haber bülteninde oyunculara duyurulacak. Bunun yanı sıra SCS Software ofisinde yürütülen diğer projelerin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verilecek.

Yani?

” Şu an Euro Truck Simulator 2 dışında yürütülen iki proje bulunuyor. American Truck Simulator, Euro Coach Simulator bu projelerle ilgili haberler verilebilir. Buna ek olarak World of Trucks geleceği yazıya dökülebilir. Daha önce de bahsedilmişti.”

Büyük Resim > World of Trucks

Son olarak şunu belirtiyorlar. İlk büyük bülteni göndererek spam yapmak istemiyorlar. Bu nedenle sisteme birkaç giriş yapmış aktif kullanıcılara gönderilecek.

Kaynak: SCSSoft Blog


 

World of Trucks platformu giderek büyüyor. Siz de hemen kaydınızı yaptırın! Etkinlikler, fotoğraf paylaşımları, özel haberler, sanal şirket ve birçok gelişmeye ev sahipliği yapacak.

 


 

SimülasyonTÜRKwww.simulasyonturk.com

Euro Truck Simulator 2 için www.eurotruck2.com

American Truck Simulator için www.americantrucksim.com

Euro Coach Simulator www.eurocoachsimulator.net adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 

2 COMMENTS

 1. Welcome to my blog ,
  I’m Shyla Barker.
  If you’ve ever been too busy and couldn’t finish a research assignment , then you’ve come to the right place. I work with students in all areas of the writing steps . I can also write the paper from start to finish.
  My career as an academic writer started during high school. After learning that I was very skilled in the field of academic writing, I decided to take it up as a profession.

  Skilled Academic Writer- Shyla- Paperhaberdasher Corps

 2. Hi everyone , I’m Amber Crouch.
  Welcome to my homepage . I started writing in my early school years after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing for several months before I thought about doing something else.
  I had always loved doing non-fiction writing because I’m passionate about learning. When you combine writing talent with a love of learning, dissertation writing only makes sense as a job.
  I’m passionate about helping the students of the future in their school career. When they don’t have time for their paper , I am there to help.

  Amber Crouch – Professional Academic Writer – Click here Corps

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.