ECS – İVECO İrisbus Otobüsleri

0
2741
ECS – İVECO İrisbus Otobüsleri
ivecoirisibusmanset
Arkadaşlar Merhaba. Bu Yazımda IVECO “Irisbus” den Bahsedeceğim Umarım Beğenirsiniz.

Şenol Asil Şahin

[Resim: Irisbus_logo.png]

 

Irisbus otobüs ve koç bölümlerin birleşmesi ile oluşmuş bir otobüs üreticisi Fiat Industrial , Iveco ve Renault 1999 yılının Ocak ayında ve Ikarus otobüs geç 1999 yılında. Ikarus otobüs Macaristan’ın Műszertechnika grubuna 2006 yılında satıldı. 2003 yılından bu yana, Irisbus %100 ile sahip olmuştur. Fiat Grubu ‘s Iveco ve şirket yeniden adlandırılmıştır ; Irisbus Iveco .

İveco Irisbus Şehirler Arası Otobüslerini ; Turizm / Grand Turizm Adlandırmakta. Burda Şehirler Arası Otobüslere Değineceğim.
Turizm / Grand Turizm
Tasarımda kesinlikle en iyisi , seyahat konforu ile birlikte bu aralıktaki araçların gücü noktalarından biridir , yüksek kaliteli malzemeler en gelişmiş aktif ve pasif güvenlik sistemleri ve teknolojik ekipman…

Şehirler Arası Otobüsleri 3 (üç) Çeşit Olan Firmanın Sıralaması Şöyle ;

  • Evadys HD
  • Magelys
  • Magelys PRO

Evadys HD

EvadysHD-24

Evadys HD turizm dünyasına yeni bir perspektif açmak için üretildi. 12 ve 12.80 metre sürümlerinde kullanılabilir bu otobüs, yine tüm karakteristik özelliklerini paylaşıyor Iveco Irisbus : tasarım kalitesi, modern stili, iç konfor, performans, yakıt yüksek düzeyde verimlilik, ve, tabii ki, olağanüstü güvenilirlik unutmadan ; Evadys HD geleceği parlak bir Evadys HD bünyesinde yolcuların konforu için geniş bir hizmet yelpazesinde sunmaktadır.

 

Magelys & Magelys PRO
57irisbushint
Irisbus Magelys & Magelys PRO aynı modellerdir.
5453303304_519341498d_z
Buses-11-03-April_Page_06_Image_0001
Magelys PRO çevreye saygılı teknik çözümler ile sıkıştıran bir otobüs, seyahat etmek bizim arzu gelecek nesillere bir maliyetle artık. Fonksiyonel ama aynı zamanda zarif, bu araç hakkında her şeyi büyük bir turizm otobüsü olarak işaretler.
magelys-16
Editör: Şenol Asil ŞAHİN -Core2QUAD – ETS 2 Forum www.eurotruck2.com/forum
D_Settori_indust_04_irisbus
EuroCoachSimulator.net Türkiye

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.